حریم خصوصی

نیلوخودرو با احترام بر حریم خصوصی مشتریان و برندهای همکار، تمام توان خود را در جهت ارائه خدماتی امن و مطمئن بکارخواهد گرفت. لذا با نظر به ساخت نام کاربری  بر اساس ایمیل و تلفن معرفی شده به عنوان آدرس ایمیل و تلفن رسمی مشتری بوده و کلیه مکاتبات و اطلاع رسانی از طریق آنها صورت خواهد پذیرفت.

همچنین نیلوخودرو جهت ارائه سرویسهای ویژه، فروشهای ویژه، اخبار و رویدادهای مهم خود از طریق آدرس ایمیل های معرفی شده اطلاع رسانی خواهد نمود.

همچنین حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از افشای اطلاعات کاربری توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه نیلوخودرو را از خود سلب می‌کند. نیلو خودرو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

نیلوخودرو  برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، باکیفیت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.