شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات نیلوخودرو

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات نیلوخودرو در نظر داشته باشید. ورود کاربران به وب‏‌سایت نیلوخودرو  هنگام استفاده از پروفایل شخصی، برند همکار و سرویس های دیگر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت نیلو خودرو است. لازم به ذکر است نشر قوانین و شرایط و قوانین مندرج شده در سایت، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه سرویسهای قابل ارائه در سایت نیلوخودرو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نیلوخودرو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نیلوخودرو اقدام کند. همچنین از آنجا که نیلوخودرو یک وب‌سایت تخصصی خرده‌فروشی قطعات خودرو آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات نیلوخودرو استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به نیلوخودرو ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که نیلوخودرو به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

نیلوخودرو با احترام بر حریم خصوصی مشتریان و برندهای همکار، تمام توان خود را در جهت ارائه خدماتی امن و مطمئن بکارخواهد گرفت. لذا با نظر به ساخت نام کاربری  بر اساس ایمیل و تلفن معرفی شده به عنوان آدرس ایمیل و تلفن رسمی مشتری بوده و کلیه مکاتبات و اطلاع رسانی از طریق آنها صورت خواهد پذیرفت.

همچنین نیلوخودرو جهت ارائه سرویسهای ویژه، فروشهای ویژه، اخبار و رویدادهای مهم خود از طریق آدرس ایمیل های معرفی شده اطلاع رسانی خواهد نمود.

همچنین حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از افشای اطلاعات کاربری توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه نیلوخودرو را از خود سلب می‌کند. نیلو خودرو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

نیلوخودرو  برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، باکیفیت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، نیلوخودرو  هیچ گونه مسئولیتی ندارد. دیجی‌کالا خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.